eizens leimans
eizens@leimans.lv
+371 26161316
PAŠAPMĀCĪBAS PROGRAMMAS
IEGŪSTI VĒRTĪGAS ZINĀŠANAS SAVIEM PANĀKUMIEM - TEV ĒRTĀ LAIKĀ UN VIETĀ!
6 MINŪTES LĪDZ PANĀKUMIEM
Tavu Panākumu Dienas Deva - vienkārša un efektīva.

6 MINŪTES LĪDZ PANĀKUMIEM ir ļoti īpaša programma, kuras ietvaros katru rītu savā iesūtnē Tu saņemsi īsu video. Šie video ir veidoti tā, lai palīdzētu Tev visas dienas garumā domāt un rīkoties tā, lai sasniegtu savus lielākos un vērtīgākos mērķus. Svarīgākais, ka katru rītu saņemtajā videoklipā ir tikai tā ziņa, kas Tev nepieciešama konkrētajā laika posmā, kā arī Tev būs pieeja video bibliotēkai, kurā varēsi pārlūkot noteiktas tēmas.
TAVA PRĀTA MAĢIJA
Izproti un pielieto prāta vērtīgāko daļu.

TAVA PRĀTA MAĢIJA ir 6 nedēļu apmācību programma, kurā Tu gūsi izpratni kā izmantot 6 prāta augstākās maņas, ar kuru palīdzību var sasniegt dzīvē visu, ko patiešām vēlies. Šī apmācību programma ir lieliski piemērota gan iesācējiem, gan tiem, kam jau ir zināma pieredze pašizaugsmē. Apņemies sešās nedēļās izprast, kāda maģija ir Tavā rīcībā.
ESI SAVAS DZĪVES PAVĒLNIEKS
Uzlabo savu ierasto dzīvesveidu.

Jaunajā “Lead the Field Coaching” programmā Bobs Proktors un Sendija Galagere 120 dienu laikā Tev palīdzēs būtiski paplašināt savu izpratnes apvārsni, daloties ar senajām dzīves patiesībām un likumiem, kurus Erls Naitingeils izcili ir atklājis oriģinālajā un godalgotajā pašizaugsmes audio ierakstu sērijā Lead the Field. Ļaujies šo 12 pašizaugsmes soļu piedzīvojumam, kas ietver ne tikai plašas zināšanas, bet padziļinātu to skaidrojumu un Tavi panākumi strauji pieaugs.
LABKLĀJĪBAS PRINCIPI
Domā un kļūsti bagāts noslēpums ir atklāts.

Mēs esam saņēmuši mantojumu! Apgūsti zināšanas, kas ir radījušas vairāk miljonārus un miljardierus visa pasaulē nekā jebkurš cits zināšanu avots. Bobs Proktors vairāk kā 57 gadu garumā ikdienu ir pētījis Napoleona Hila bestsellera grāmatā “Domā un kļūsti bagāts” izklāstītos 13 labklājības principus un izskaidro saņemto mantojumu programmā Labklājības principi. Padari šīs nodarbības par savu ikdienas personīgo mentoru, lai sasniegtu vispusīgus panākumus!
CEĻŠ UZ VIENOŠANOS
Pārdošana ir visaugstāk apmaksātā nodarbošanās pasaulē. Tomēr vairums pārdevēju nesaprot, ka pārdošana ir process, kas notiek prātā.

Programmā Ceļš uz vienošanos Tu atklāsi pārbaudītu sešu soļu procesu, kuru ikviens var izmantot, lai nopelnītu jebkuru vēlamo summu. Ceļš uz vienošanos parāda, ka pārdošana nav runāšana ar cilvēkiem par produktu vai pakalpojumu. Tā nav uzmācīga, agresīva vai konkurējoša. Tas nav process, kurā viens uzvar, bet otrs zaudē.

Profesionāla pārdošana ir abpusēji izdevīgs piedāvājums. Tas ir process, kas ved uz vienošanos. Tas ir process, kurā Tu uzzini ko citi vēlas, sajauc to ar kaut ko, kas ir Tev, un pēc tam sniedz to atpakaļ.

Bobs Proktors ir izmantojis šo efektīvo procesu, lai no pārdošanas gūtu simtiem miljonu dolāru ienākumus. Tagad viņš pirmo reizi dalās ar šo procesu tā, lai ikviens varētu būtiski uzlabot savas pārdošanas iespējas.
Ja vēlies apgūt empātisku procesu patiesu pārdošanas panākumu gūšanai, Ceļš uz vienošanos ir domāts tieši Tev.
/ dancing in the
SWAMP /
mysterious swamp in morning mist. beautiful AND scary.
cranes screaming...
AND DANCING.
acrylic  on canvas
60 x 80 x 4 cm
EUR 200 *
* without frame
#20
/ in the DEPTH /
Dive into your own depth . It's a miracle that's living there.
acrylic  on canvas
65 x 90 x 1 cm
EUR 120 *
* without frame
#7

informācija saziņai

PRIECĀŠOS ATBILDĒT UZ VISIEM TAVIEM JAUTĀJUMIEM
eizens@leimans.lv
+371 26161316
contact me
IF YOU ARE INTERESTED IN MY ARTWORK
infommartworks@gmail.com

+371 28300688
Powered By ClickFunnels.com